نحوه اتصال وی پی ان pptp در ویندوز

نحوه اتصال وی پی ان pptp در ویندوز

    اجرای vpn pptp

برای باز کردن پنجره اجرا. دستور vpn pptp و OK را فشار دهید را وارد کنید
ایجاد یک دستگاه شبکه جدید با کلیک بر روی جدید
انتخاب شبکه محل کار
windows 8 setup new connection 2 نحوه اتصال وی پی ان pptp در ویندوز
نوع VPN PPTP در قسمت نام مقصد و روی ایجاد کلیک
نوع در ایمیل ورود به سیستم  buy vpn و رمز عبور خود را در زمینه های مربوطه. ترک دامنه را خالی و روی اتصال کلیک
منتظر روند به پایان برساند و در پایان شما باید به VPN متصل

بنابراین، شما در حال تلاش برای ایجاد اتصال به ویندوز 8 PPTP VPN؟

نگران نباشید، این راهنمای راه اندازی گام به گام را دنبال کنید و پیکربندی PPTP VPN خود را به راحتی در ویندوز 8. با استفاده از این دستور العمل راه اندازی به عنوان مثال در صورتی که شما در حال راه یک اتصال PPTP VPN خود را در ویندوز 8 کامپیوتر برای اولین بار. ذهن برای بررسی حساب VPN خود را برای اولین بار، آن را باید فعال شود و درستی کار نکند. شما همچنین ممکن است نیاز به برای ایمیل چک را از ارائه دهنده VPN خود را برای دسترسی به اطلاعات حساب و دستورالعمل های مخفی.
پروتکل PPTP پروتکل اولیه برای استفاده از در ویندوز 8، هر چند شما ممکن است بخواهید به تلاش برای راه اندازی اتصال SSTP VPN به این دلیل که جدید ترین پروتکل های پیشرفته برای ویندوز 8 است.
راه اندازی PPTP VPN در ویندوز 8 به راحتی

اگر شما نگاهی به دستورالعمل شما روش ساده است که باید بیش از پنج دقیقه برای تکمیل دید که به این روش از راه اندازی PPTP VPN بر روی ویندوز 8 است، در واقع،. ویندوز 8 راه اندازی VPN شامل حال اجرا Rasphone و ایجاد دستگاه شبکه جدید. تمام توضیحات گام به گام در بالا و شما حتی می توانید دریافت پشتیبانی از BUY VPN در صورتی که شما موفق به موفقیت راه اندازی VPN بر روی ویندوز شما 8. اگر شما یک کاربر پرشور ویندوز 8 می باشد، این روش باید آسان برای شما به انجام است. همچنین، مطمئن باشید به خواندن دستورالعمل به طور کامل قبل از اقدام به راه اندازی خود را.

خرید وی پی ان/a>,vpn,وی پی ان,خرید کریو,خرید سیسکو وی پی ان,خرید vpد,خرید کریو,خرید فیلتر شکن
Google+ Google+